12V Selenoid Kilit 1039-12B10
Stok : Stokta Yok
Tedarikçi stok kodu: 9814
470,08 TL + KDV
564,10 TL KDV
DAHİL
12V Selenoid Bobin 1039-12B10
Kapı kilit projelerinde ve açma kapama işlemlerinde kullanıma uygun 12v besleme değerine sahip bir selenoid bobindir. Voltaj verildiği zaman ürün üzerindeki kilit dili içeri çekilir. Voltaj kesildiği anda serbest kalır. Dil uzunluğu 10mm'dir.
Ölçüleri:
  • Kasa Ölçüleri:26 x 20mm
  • Uzunluk: 65.5mm
  • Stroke Uzunluğu: 10mm
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı : DC 12V
  • Çalışma Akımı : 1.1 A
  • Ağırlık Kapasitesi : 10mm/200gf
  • Güç: 14W