16D-P1Z-EC 16mm Düz Anahtarlı Işıklı Power Metal Buton - Yeşil
Stok : Stokta Yok
Tedarikçi stok kodu: MetalButon107
207,49 TL + KDV
248,99 TL KDV
DAHİL
16mm metal buton çeşitli endüstriyel uygulamalarda, elektronik projelerinde, toplu üretim projelerinde kullanabileceğiniz IP66 su geçirmezliğe sahip bir üründür. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ürün sızdırmazlık contası ile birlikte gönderilmektedir.
16mm Metal Buton Çeşitleri
16mm Metal Buton Çeşitleri, kullanım şekillerine göre Yaylı ve Anahtarlı olmak üzere ikiye ayrılırlar. Yaylı butonlar basılı tutuldukları sürece voltaj geçişine izin verirler. Anahtarlı modeller ise ilk basımda enerjiyi geçirir, tekrar basıldığında ise kapatır.
  • Çalışma Şekli: Anahtarlı
  • Montaj Çapı: 16mm
  • Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Koruma Seviyesi: IP66
  • Voltaj: 12-24V
  • Akım: 10A
  • Switch Kontakları: 1NO
  • Elektriksel Çalışma Ömrü: >50000
  • Basım Ömrü: 500000 (yaylı model) , 250000 (anahtarlı model)
  • Kablolama: 20AWG
  • Çalışma Sıcaklığı: -30 °C ~ 85 °C