19D-P1Z-EC 19mm Düz Anahtarlı Işıklı Power Metal Buton - Sarı
Stok : Stokta Yok
Tedarikçi stok kodu: MetalButon244
231,62 TL + KDV
277,95 TL KDV
DAHİL
19mm metal buton çeşitli endüstriyel uygulamalarda, elektronik projelerinde, toplu üretim projelerinde kullanabileceğiniz IP66 su geçirmezliğe sahip bir üründür. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ürün sızdırmazlık contası ile birlikte gönderilmektedir.
19mm Metal Buton Çeşitleri
19mm Metal Buton Çeşitleri, kullanım şekillerine göre Yaylı ve Anahtarlı olmak üzere ikiye ayrılırlar. Yaylı butonlar basılı tutuldukları sürece voltaj geçişine izin verirler. Anahtarlı modeller ise ilk basımda enerjiyi geçirir, tekrar basıldığında ise kapatır.
  • Çalışma Şekli: Anahtarlı
  • Montaj Çapı: 19mm
  • Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Koruma Seviyesi: IP66
  • Voltaj: 12-24V
  • Akım: 10A
  • Switch Kontakları: 1NO
  • Elektriksel Çalışma Ömrü: >50000
  • Basım Ömrü: 500000 (yaylı model) , 250000 (anahtarlı model)
  • Kablolama: 20AWG
  • Çalışma Sıcaklığı: -30 °C ~ 85 °C