24V İtme Çekme Selenoid Bobin 0837S-24E41
Stok : Stokta Yok
Tedarikçi stok kodu: 9819
333,80 TL + KDV
400,56 TL KDV
DAHİL
24V Pull Push Solenoid Bobin 0837S-24E41
24 volt ile çalışan 14 watt gücündeki itme selenoidi. Stroke uzunluğu 10mm'dir.
Ölçüleri:
  • Kasa Ölçüleri: 26 x 20mm
  • Uzunluk: 65.5mm
  • Stroke Uzunluğu: 10mm
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı : DC 24V
  • Çalışma Akımı : 0.58 A
  • Ağırlık Kapasitesi : 5mm/400gf - 10mm/180gf
  • Güç: 14W
24V Selenoid Bobin 0837S-24E41